CUP FINALS

Season
League
Home
Away
Competition
2016-17
Altrincham & DFL
Wythenshawe Amateurs
Broadheath Central
League Cup
2017-18
Altrincham & DFL
Partington Rovers
Sale Amateurs
D1 Challenge Trophy
2018-19
Altrincham FL
Altrincham Hale
Broadheath Central
Broadheath Cup
2018-19
Altrincham FL
Partington Rovers
Jolly Butcher
League Cup
2017-18
Arun & Chichester YL
Horsham Youth
Bognor Regis Town Youth
U16 Inv. Cup
2017-18
Arun & Chichester YL
Feering Youth
Worthing Youth Colts
U14 Inv. Cup
2017-18
Arun & Chichester YL
Chichester City
Worthing BM Youth
U9 Pete & Margaret Saywell Cup
2017-18
Arun & Chichester YL
Bognor Regis Town
Rustington Otters
U14 Challenge Cup
2017-18
Arun & Chichester YL
Chichester City Youth
Lancing Utd Colts
U12 Inv. Cup
2017-18
Arun & Chichester YL
Worthing Dynamos
Chichester City Colts
U11 Ernie Piper Presidents Cup
2017-18
Arun & Chichester YL
Lancing Rangers
Midhurst & Easebourne
U18 Challenge Cup
2017-18
Arun & Chichester YL
Bognor Regis Town
Chichester City Colts
U15 Inv. Cup
2017-18
Arun & Chichester YL
Chichester City
East Preston Youth
U18 Inv. Cup
2017-18
Arun & Chichester YL
Felpham Colts Ath.
Selsey
U11 Ernie Piper Memorial Cup
2017-18
Arun & Chichester YL
Feering Youth
Worthing United Colts
U13 Inv. Cup
2017-18
Arun & Chichester YL
Chichester City
Rustington Otters
U13 Challenge Cup
2017-18
Arun & Chichester YL
Worthing Dynamos
Worthing Town Blue
U10 Bob Marchant Cup
2017-18
Arun & Chichester YL
Horsham Youth
Bognor Regis Town Youth
U12 Challenge Cup
2017-18
Arun & Chichester YL
Lancing Rangers
Worthing Town Blue
U9 Kathy & Peter Wilson Cup
2017-18
Arun & Chichester YL
Lancing United
Predators Black
U10 Jim Miller Cup
2017-18
Arun & Chichester YL
Midhurst & Ease.
Barnham Trojans
U16 Challenge Cup
2017-18
Arun & Chichester YL
Lancing Rangers
Chichester City Colts
U10 Shield
2017-18
Arun & Chichester YL
Worthing BM Youth
Worthing Minors
U9 Shield
2017-18
Arun & Chichester YL
Worthing Town
Feering Youth
U15 Challenge Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
Worthing Town Red
Worthing Utd Strikers
U11 Shield
2018-19
Arun & Chichester YL
Chichester City
Barnham Trojans
U9 Trophy
2018-19
Arun & Chichester YL
Worthing Brazilians
East Preston
U10 Vase
2018-19
Arun & Chichester YL
Lancing
Lancing Rangers
U18 Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
AFC Worthing
Midhurst & Easebourne
U13 Div. C Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
Felpham Colts Yellow
Worthing Minors Ath.
U11 Trophy
2018-19
Arun & Chichester YL
Lancing Rangers
Litlehampton Town
U12 Div. D Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
Bognor Regis Town
Worthing United
U10 Jim Miller Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
Chichester City
Worthing BM Blue
U10 Bob Marchant Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
Bognor Regis Town
Worthing United
U16 Div. A Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
Barnham Trojans
Wick Dynamos
U12 Div. C Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
Chichester City
Lancing United Colts
U9 Kathy & Peter Wilson Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
East Preston
Rustington Otters
U15 Div. A Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
Felpham Colts
Rustington Otters
U11 Ernie Piper Presidents Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
Barnham Trojans
Worthing Town
U14 Div. C Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
Worthing Minors
AFC Worthing
U14 Div. B Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
Worthing Minors Youth
Lancing Youth Blue
U11 Ernie Piper Memorial Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
Midhurst & Easebourne
Angmering
U12 Div. B Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
Worthing Brazilians
Selsey
U9 Shield
2018-19
Arun & Chichester YL
Worthing Town White
Lancing Youth Blue
U9 Vase
2018-19
Arun & Chichester YL
Horsham
Rustington Otters
U13 Div. A Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
Chichester City
Horsham
U14 Div. A Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
Worthing Minors
Whyke United
U16 Div. B Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
Worthing Strikers
Lancing United
U13 Div. B Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
Chichester City
Rustington Otters
U9 Peter & Margaret SC
2018-19
Arun & Chichester YL
Worthing Town
Horsham
U12 Div. A Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
Felpham Colts
Barnham Trojans Red
U10 Shield
2018-19
Arun & Chichester YL
Littlehampton Town
Felpham Colts
U13 Div. D Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
Felpham Colts
Angmering
U15 Div. B Cup
2018-19
Arun & Chichester YL
Littlehampton Town
East Preston Youth
U10 Trophy
2019-20
Arun & Chichester YL
Felpham Colts
Arundel
U10 Bob Marchant Cup
2019-20
Arun & Chichester YL
Worthing United
Littlehampton Town
U12 Div. D Cup
2019-20
Arun & Chichester YL
Littlehampton Town
Rustington Rovers
U18 A Cup
2019-20
Arun & Chichester YL
Lancing Blue
Lancing Yellow
U12 Div. B Cup
2019-20
Arun & Chichester YL
Littlehampton Vipers
Felpham Colts
U13 Div. B Cup
2019-20
Arun & Chichester YL
Chichester City Colts
Worthing United
U13 Div. A Cup
2019-20
Arun & Chichester YL
Felpham Colts
Littlehampton Town
U14 Div. C Cup
2019-20
Arun & Chichester YL
Horsham
Felpham Colts
U12 Div. A Cup
2019-20
Arun & Chichester YL
Rustington Otters
Whyke United
U13 Div. C Cup
2019-20
Arun & Chichester YL
Bognor Regis Youth
Lancing United Colts
U14 Div. A Cup
2019-20
Arun & Chichester YL
Loxwood
Barnham Trojans Red
U15 Div. B Cup
2019-20
Arun & Chichester YL
Worthing United Colts
Worthing Town Blue
U10 Jim Miller Cup
2019-20
Arun & Chichester YL
Aldwick Athletic
Chichester City
U16 Div. B Cup
2019-20
Arun & Chichester YL
Chichester City Youth
Rustington Otters
U15 Div. A Cup
2019-20
Arun & Chichester YL
Loxwood
Wick Dynamos
U14 Div. B Cup
2019-20
Arun & Chichester YL
Worthing Town
Littlehampton Town Yellow
U10 Vase
2019-20
Arun & Chichester YL
Littlehampton Town
Chichester City Youth
U12 Div. C Cup
2019-20
Arun & Chichester YL
Lancing Rangers Select
Selsey
U10 Trophy
2019-20
Arun & Chichester YL
Worthing Minors Youth
East Preston Youth
U16 Div. A Cup
2019-20
Arun & Chichester YL
Ferring Brazilian Masters
AFC Worthing Youth
U10 Shield
2017-18
Aylesbury & DFL
Elmhurst
Wendover
Tom Sparks LC
2017-18
Aylesbury & DFL
Quainton Reserves
Wingrave (Saturday) Reserves
ADL Reserve Cup
2017-18
Aylesbury & DFL
Great Milton
Long Masrton
Sheffield Jackman Cup
2017-18
Aylesbury & DFL
Aylesbury Dynamos
Haddenham United
Marsworth SC
2017-18
Aylesbury & DFL
Aylesbury Dynamos
Haddenham United
Thomas Field Shield
2017-18
Aylesbury & DFL
Wingrave Res
Aylesbury Dynamos Res
Marsworth Res. Cup
2018-19
Aylesbury & DFL
Thame
APBS
Presidents Cup
2018-19
Aylesbury & DFL
Prestwood Reserves
Stewkley Reserves
Marsworth Res. Cup
2018-19
Aylesbury & DFL
Bedgrove Dynamos
Stoke Mandeville
Marsworth SC
2018-19
Aylesbury & DFL
FC Bierton
Waddesdon
Sheffield Jackman Cup
2018-19
Aylesbury & DFL
Quainton
Thame
Thomas Field Shield
2018-19
Aylesbury & DFL
Bedgrove Utd Res.
Thame Reserves
ADL Reserve Cup
2017-18
Berkhamsted SL
Chesham Athletic
GP Precision
League Junior Cup
2017-18
Berkhamsted SL
Flaunden
The Gade
League Senior Cup
2017-18
Berkhamsted SL
Magpies 91
The Gade
Steve Norwood Cup
2017-18
Berkhamsted SL
Berkhamsted Tornadoes
Potten End Sunday
League Int. Cup
2018-19
Berkhamsted SL
Aylesbury Flooring
Flaunden
League Senior Cup
2018-19
Berkhamsted SL
Berkhamsted Athletic
Old Amersham
League Junior Cup
2018-19
Berkhamsted SL
Magpies 91
Aylesbury Flooring
Steve Norwood Cup
2018-19
Berkhamsted SL
GB Precision
Leverstock Green Ath
League Int. Cup
2020-21
Berkhamsted Sunday FL Cup Final
Flaunden
Focus
Steve Norwood Cup (2019-20 Final)
2020-21
Berkhamsted Sunday FL Cup Final
Maclay
Magpies 91
Senior Cup (2019-20 Final)
2020-21
Berkhamsted Sunday FL Cup Final
The Goat
Old Bellgate
Junior Cup (2019-20 Final)
2016-17
Berks & Bucks FA
Tattenhoe Youth
Eldon Celtic Juniors
U12 Youth Cup
2016-17
Berks & Bucks FA
Tilehurst Panthers
Monteville Juniors
Girls U14 Cup
2016-17
Berks & Bucks FA
Mursley United
Buckingham Athletic
U18 Youth Cup
2016-17
Berks & Bucks FA
Aylesbury Flooring
Real Milan
Sun. Intermediate Cup
2016-17
Berks & Bucks FA
Marlow United
Woodley United
Sat. Intermediate Cup
2016-17
Berks & Bucks FA
Englefield Eagles
Penhold Rangers
Sun. Junior Trophy
2016-17
Berks & Bucks FA
BT Coatings
Langley Galaxy
Sun. Junior Cup
2016-17
Berks & Bucks FA
Highmoor Ibis
Penn & Tylers Green
U15 Youth Cup
2016-17
Berks & Bucks FA
New Zealand Aylesbury
Olney Town Reserves
Sat. Junior Cup
2016-17
Berks & Bucks FA
Chesham United
MK Dons
Womens Senior Cup
2016-17
Berks & Bucks FA
Marlow United
Stony Stratford Town
U14 Youth Cup
2016-17
Berks & Bucks FA
Ascot United
Wendover Junior
U13 Youth Cup
2016-17
Berks & Bucks FA
Bracknell Town
Binfield
Senior Trophy
2016-17
Berks & Bucks FA
Caversham Swans
Milton United
Girls U18 Cup
2016-17
Berks & Bucks FA
City Belles
Caversham AFC Swans
Girls U16 Cup
2016-17
Berks & Bucks FA
Taplow United
Tilehurst Panthers
Womens Junior Cup
2017-18
Berks & Bucks FA
FC Tradesman
Tatternhoe Reserves
Sat. Junior Cup
2017-18
Berks & Bucks FA
Winslow United
Risborough Rangers
U14 Youth Cup
2017-18
Berks & Bucks FA
GPS UK
Hazeley Cobras
U13 Saturday Cup
2017-18
Berks & Bucks FA
GPS UK
MK Wanderers Hawks
U12 Saturday Cup
2017-18
Berks & Bucks FA
Maidenhead United
MK Dons
Womens Senior Cup
2017-18
Berks & Bucks FA
Tatternhoe Youth Panthers
Eldon Celtic Juniors
U16 Youth Cup
2017-18
Berks & Bucks FA
Buckingham Ath. Ladies
Abingdon Utd Women
Womens Junior Cup
2017-18
Berks & Bucks FA
Westwood Wanderers Diamonds
Milton United Womens
Girls U18 Cup
2017-18
Berks & Bucks FA
Aylesbury Flooring
FC Benton
Sun. Intermediate Cup
2017-18
Berks & Bucks FA
Saxton Rovers
Marlow United
Senior Trophy
2017-18
Berks & Bucks FA
Reading United
George Green Juniors
U12 Youth Cup
2017-18
Berks & Bucks FA
Raglan
AJ Victoria
Sun. Junior Cup
2017-18
Berks & Bucks FA
Haddenham Youth
Eldon Celtic Juniors
U13 Youth Cup
2017-18
Berks & Bucks FA
Hanwell & Hendred
Tilehurst Panthers
Girls U14 Cup
2017-18
Berks & Bucks FA
Twyford Comets
The Sportsman
Sun. Junior Trophy
2017-18
Berks & Bucks FA
Berks County Girls
Tilehurst Panthers
Girls U16 Cup
2017-18
Berks & Bucks FA
Newport Pagnell Town
Wendover Junior
U15 Youth Cup
2017-18
Berks & Bucks FA
Bracknell Town
Didcot Town
U18 Youth Cup
2017-18
Berks & Bucks FA
Delaford Colts
Penn & Tylers Green Res.
Sat. Intermediate Cup
2017-18
Berks & Bucks FA
Chesham United
MK Dons
Sat. Senior Cup
2016-17
Bolton, Bury & DFL
Various Teams
Various Teams
Multi-Finals
2016-17
Brentwood SL
Bayern Hornchurch
South Brentwood
Division 3 Cup
2016-17
Brentwood SL
Crumpled Horn
Slaters Arms
Division 1 Cup
2016-17
Brentwood SL
Sanders Cross
Great Lion
Knockout Cup
2016-17
Brentwood SL
Lakeview
Sanders Cross
Senior Division Cup
2016-17
Brentwood SL
Old Cooperians
West Horndon United
Division 2 Cup
2017-18
Brentwood SL
Pilgrims Hatch
Navestock
Division 1 Cup
2017-18
Brentwood SL
Gardeners
Merchant
Division 3 Cup
2017-18
Brentwood SL
West Oviedo
Brentwood Town
Division 2 Cup
2017-18
Brentwood SL
Great Lion
Sanders Cross Utd
Senior Division Cup
2017-18
Brentwood SL
Lakeview
Campion Old Boys
Knockout Cup
2018-19
Brentwood SL
Hutton
Manor House
Senior Division Cup
2018-19
Brentwood SL
Brentwood Town
Olympic Upminster
Division 1 Cup
2018-19
Brentwood SL
Shenfield Eagles
Portville
Division 3 Cup
2018-19
Brentwood SL
Emerson Park U21
Emerson Oak
Division 2 Cup
2018-19
Brentwood SL
Manor House
Great Lion
Knockout Cup
2016-17
Bristol Saturday YL
Brislington JFC
Whitchurch
U15 Cup
2016-17
Bristol Saturday YL
Bristol Spartak
Rockleaze Rangers
U11 Cup
2017-18
Bristol Saturday YL
Bristol Pirates
Westbury Park Foxes
13 Cup
2017-18
Bristol Saturday YL
Bristol Spartak
Westbury Park Foxes
U12 Cup
2018-19
Bristol Saturday YL
2 Finals
2 Finals
U12 Cup
2018-19
Bristol Saturday YL
2 Finals
2 Finals
U11 Cup
2018-19
Bristol Saturday YL
Longwell Green SC
Shirehampton Colts
AJN U15 Cup
2018-19
Bristol Saturday YL
Stoke Lane Athletic
Rockleaze Rangers
U13 Cup
2016-17
Burnley SL
Padiham Shakespeare
AFC Jolly
Billy Ingham MT
2016-17
Capital Counties
British Airways (Saturday)
Letchworth GC Eagles
Anagram Records
2017-18
Capital Counties
Broadfields
Catholic United
Anagram Records
2018-19
Capital Counties
Catholic United
Clapton Community
Anagram Records
2016-17
Central Midlands
Selston
Hucknall Town
League Cup
2016-17
Chelmsford SL
Maldon & Tipree Athletic
William De Ferrers
Coward Cup
2016-17
Chelmsford SL
Woodham Athletic Res
William De Ferrers Res
Division 2 Cup
2016-17
Chelmsford SL
M & G
Old Chelmsfordians
Gillott Trophy
2016-17
Chelmsford SL
Maldon & Tiptree Ath.
Old Chelmsfordians
Premier Division Cup
2016-17
Chelmsford SL
M & G
Marconi Leisure
Division 3 Cup
2016-17
Chelmsford SL
Priory Sports Res.
Hannningfield
Division 1 Cup
2017-18
Chelmsford SL
Old Chelmsfordians
Priory Sports
Premier Division Cup
2017-18
Chelmsford SL
Writtle Res.
Margaretting SSC
Division 3 Cup
2017-18
Chelmsford SL
CMS
Priory Sports Res.
Gillott Trophy
2017-18
Chelmsford SL
Priory Sports Res.
Woodham Ath. Res.
Division 1 Cup
2017-18
Chelmsford SL
Chelmer Athletic
Aragon
Division 4 Cup
2017-18
Chelmsford SL
Old Brentwood Utd
Broomfield Sunday
Division 2 Cup
2017-18
Chelmsford SL
Priory Sports
Old Chelmsfordians
Coward Cup
2018-19
Chelmsford SL
Springfield
Great Baddow
Division 2 Cup
2018-19
Chelmsford SL
Priory Sports
Chelmsfordians United
Coward Cup
2018-19
Chelmsford SL
William De Ferrers
Priory Sports
Premier Division Cup
2018-19
Chelmsford SL
Priory Sports Res.
City Supporters
Gillott Trophy
2018-19
Chelmsford SL
South Woodham F.
Broomfield
Division 1 Cup
2018-19
Chelmsford SL
Mayland Village
Bramston
Division 3 Cup
2016-17
Cheshire FL
Poynton
Whaley Bridge
JB Parker Prem Cup
2016-17
Cheshire FL
Cheadle Town Res.
Warrington Town Res.
JA Walton Cup
2016-17
Cheshire FL
Ford Motors
Pilkington
Presidents Cup
2017-18
Cheshire FL
Rylands
Whaley Bridge Ath.
JB Parker Prem Cup
2017-18
Cheshire FL
Halebank
Vulcan
JA Walton Cup
2017-18
Cheshire FL
Eagles Sports Res.
Garswood Utd Res.
Reserves Div Cup
2018-19
Cheshire FL
FC St. Helens
Whaley Bridge Athletic
JB Parker Prem Cup
2018-19
Cheshire FL
Greenall St. Padgates
Middlewich Town
Presidents Cup
2018-19
Cheshire FL
Blacon Youth Club
Moore United
JA Walton Cup
2018-19
Cheshire FL
Middlewich Town Res.
Styal Reserves
Reserves Div Cup
2016-17
Chessington & DSL
The Wheatsheaf
Woolpack Eagles
Senior Challenge Cup
2016-17
Chessington & DSL
Malden Vale
The Wheatsheaf
Junior Oak Cup
2016-17
Chessington & DSL
Surrey Wanderers
Ewell Athletic
Senior Oak Cup
2017-18
Chessington & DSL
Chessington Galaxy
Surbiton Lions
Intermediate Oak Cup
2017-18
Chessington & DSL
AFC Surbiton
Ashford Rangers
Junior Oak Cup
2017-18
Chessington & DSL
Castle Hill
The Wheatsheaf
Senior Oak Cup
2017-18
Chessington & DSL
Woolpack Eagles
Surrey Wandersers
Senior Challenge Cup
2018-19
Chessington & DSL
Cheam Rovers
Surrey Wanderers
Senior Challenge Cup
2018-19
Chessington & DSL
Woolpack Eagles
Castle Hill
Senior Oak Cup

These Cup Final programmes have all been produced by myself and I have full ownership of. The PDF's can be printed by myself and prices depend on the quantity etc. Most are just £1 each. Please ask and I will let you know. I will give discounts for a certain amount and always combine postage. All are in Mint condition.